Челси постигна голов удар срещу Престън през второто полувреме, за да продължи във ФА Къп
Breaking News | 2024-01-06 | 22:32:34

Челси отбеляза три гола за 11 минути второ полувреме, за да влезе лесно в четвъртия кръг на ФА Къп с победа с 4-0 над Престън на Стамфорд Мост.

Разочароващо представяне от страна на Маурисио Почетино, при което те държаха топката през първото полувреме, но направиха няколко отваряния, избухна 13 минути след почивката с Армандо Броя, който отбеляза с глава втория си гол за мача. сезон от центриране на Мало Густо.

Това беше последвано от две в бърза последователност, първо от резервата Тиаго Силва, който кимна от ъгъла на Коул Палмър, след това още един, когато Рахийм Стърлинг нанесе свободен удар отвъд плонжа на вратаря Фреди Удман, тъй като завършеното представяне на Престън в защита през първото полувреме избледня в паметта.

Енцо Фернандес се включи точно в края от ярд аут, последно напомняне за пропастта на отбора на Райън Лоу, който е 14-ти в първенството.